Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w oddziale przedszkolnym.
Wszystkim dzieciom życzymy wspaniałych, słonecznych wakacji.
Z radością i ulgą podsumowaliśmy kolejny rok szkolny. Uczniowie odebrali świadectwa i nagrody, a Rodzice podziękowania za współpracę. Szczególną nagrodę odebrała pani Dorota Witnik-Sobota, którą Dyrektor szkoły uhonorował za 11 lat pracy na rzecz naszej placówki.
Tak, tak... Tych pożegnań w dniu dzisiejszym było więcej...
Ostatni dzwonek w naszej szkole usłyszeli uczniowie klasy 8b.
Dzisiejszy dzień był również wzruszający dla pani Marioli Liwoch - pożegnała się ona z nauczaniem i odchodzi na zasłużoną emeryturę.
Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.
„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty”???

Film

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami dostarczyli Mikołajkowe prezenty dla wychowanków placówki opiekuńczo-wychowawczej "Na Jurze" w Górze Włodowskiej. Tam wzięli udział w warsztatach ozdób choinkowych. Zrobiło się bardzo świątecznie i klimatycznie.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli kiermasz andrzejkowy w naszej szkole. Dochód przeznaczyliśmy na zakup dostarczonych dziś prezentów.
W ramach współpracy międzyszkolnej 01.12 gościliśmy w naszej placówce uczniów i wychowawców z Zespołu Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zawierciu.
Uczniowie brali udział w warsztatach wypieku pizzy ???. W trakcje oczekiwania na to przepyszne danie włoskie, dzieci nie próżnowały a wykonywały kartki bożonarodzeniowe???.
Uczniowie integrowali się po raz kolejny a nauczyciele wymieniali się doświadczeniami zawodowymi.
Tym razem dzieci już same umówiły się na kolejne wspólne spotkanie.