Nasza szkoła po raz kolejny wzięła udział w żonkilowej akcji, którą zorganizowało Szkolne Koło Wolontariatu. Zebrane pieniądze przekazaliśmy na rzecz chorych osób z Hospicjum.
Kampania Pola Nadziei to ogólnoświatowa kwesta na rzecz osób objętych opieką hospicyjną. Na swój symbol hospicja z całego świata wybrały żółty kwiat – żonkil.
Program „Pola Nadziei” zapoczątkowany został przez Fundację Marie Curie Cancer Care z Edynburga w Wielkiej Brytanii.
Od 2003 roku „Pola Nadziei” to program ogólnopolski. Od tego momentu Hospicjum im. św. Łazarza w Krakowie jest koordynatorem inicjatywy we wszystkich polskich miastach.
Jesteśmy dumni, że możemy wspomóc tak szczytny cel.
Teraz z niecierpliwością czekamy na wiosnę, żeby móc zobaczyć ? efekty ?naszej pracy i zaangażowania?