W dniu 17.06.2023r.w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny, który zorganizowała Rada Rodziców. Na festyn przybyły całe Rodziny naszej społeczności szkolnej oraz zaproszeni goście m. in. Pan Burmistrz Włodzimierz Żak, radne p.Beata Jakubiec - Bartnik i p.Ewa Ziajska - Łazaj oraz wychowankowie placówek opiekuńczo- wychowawczych w Górze Włodowskiej z wychowawcą. Festyn rozpoczął się od występu artystycznych naszych uczniów. Następnie zaprezentowała się grupa taneczno - teatralna pod kierownictwem p.Katarzyny Miklas. Potem odbył się pokaz zorganizowany przez straż pożarną. Była też dyskoteka dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych. Rada Rodziców przygotowała punkty gastronomiczne z ciastami, kiełbaskami i kaszanką z grilla, pieczonkami i wieloma innymi pysznościami. Wśród atrakcji dla dzieci były dmuchańce, kula na wodzie, tatuaże i warkoczki oraz loteria fantowa. Każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. To była bardzo udana i rodzinna impreza ?