Uczniowie klasy 1 oraz oddziału przedszkolnego zrealizowali kolejne zadanie w ramach Innowacji Pedagogicznej pt. " Klasa w terenie" - piknik połączony z zabawami ruchowymi na świeżym powietrzu. Uczniowie klasy pierwszej udali się pieszo na kompleks sportowo rekreacyjny Dotyk Jury. Tam uczestniczyli w zabawach z chustą animacyjną, pokonywali tor przeszkód oraz rozegrali mecz piłki nożnej. Dzieci korzystały także z placu zabaw oraz urządzeń na siłowni. W trakcie zabawy był przygotowany piknik ze zdrowymi przekąskami. Uczniowie oddziału przedszkolnego mieli tor przeszkód zorganizowany na placu szkolnym, połączony ze spacerem i piknikiem.
Osoby odpowiedzialne za Innowację to Anna Gocyła i Magdalena Zawalska, pomagały w realizacji Magdalena Bulska-Łuszczyk, Paulina Zemła oraz Elżbieta Męcik
Wszystkie reakcje:
Monika Rusek, Anna Gocyła i 6 innych użytkowników