Andrzejki w Szkole Podstawowej Nr 4.
W dniu dzisiejszym nasi zacni uczniowie rozpoczęli andrzejkowe świętowanie od wróżb i poczęstunku. Następnie tanecznym krokiem przeszli do sali gimnastycznej, gdzie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami na parkiecie. Z wiarygodnych źródeł (czyli sami zainteresowani) wiemy, że zabawa była przednia i nie mogą doczekać się dyskoteki karnawałowej, aby móc pochwalić się znajomością nowo nabytych figur tanecznych ????
Uczniowie klas starszych również wykorzystali andrzejkowy wieczór na wróżby i tańce, a jednym i drugim nie było końca.
Dyskoteka przypadła młodzieży do gustu, ponieważ dj spisał się znakomicie i nogi same prowadziły na parkiet, żeby wykazać się nowym układem. Można było pochwalić się świetną ,,stylówką'', a tych pomysłów nie brakowało.
No cóż, młodzież zgodnym chórem zawołała, że takie zabawy mogą odbywać się codziennie.